Ekon ECELADAFLAT3IT16K Platte stekkerdoosadapter 3 Europese stopcontacten 16A zwart Beschadigde Verpakking
BTW inbegrepen
10,00
Bespaar7,01
Ref: 00738164
Geschatte levering 19/05/26 vanaf
6,99
- Ekon ECELADAFLAT3IT16K multistekkeradapter met een plat en compact ontwerp - Voorzien van 3 Europese stopcontacten en één Italiaanse 16A stekker voor maximale compatibiliteit - Maakt het mogelijk om tot 3 elektrische apparaten tegelijkertijd van stroom te voorzien en op te laden - Ideaal om ruimte te besparen op plekken met beperkte toegang, zoals achter meubels - Volledig vervaardigd in Italië, wat hoge kwaliteit en duurzaamheid garandeert - Bipasso-ontwerp dat Italiaanse stekkers van verschillende maten accepteert - Zwarte kleur, gemakkelijk te vervoeren en overal op te bergen - Perfect voor thuisgebruik, op kantoor of op reis
24 maanden garantie
Vergelijkbare
Technische specificaties
Kenmerken
Type stekkeraansluiting:
Type L (IT)
Type stopcontactaansluiting:
Type L (IT)
Connector 1 vormfactor:
Recht
Huidige waardering:
16 A
Kleur van het product:
Zwart, Groen
Maximaal vermogen:
1500 W
Aantal stopcontacten:
3
Gewicht en omvang
Gewicht:
250 g
Verpakking
Aantal:
1
Breedte verpakking:
60 mm
Diepte verpakking:
30 mm
Hoogte verpakking:
90 mm