DIGITUS DK-1617-A-010S Grijze adapterplaat 48x SC-DX/LC-QD voor rackkast
BTW inbegrepen
Laatste stuk
6,00
Bespaar2,01
Ref: 00700020
Geschatte levering 19/05/26 vanaf
6,99
24 maanden garantie
Technische specificaties
Netwerk
Aantal poorten:
48
Aansluiting(en):
SC Duplex
Design
Kleur van het product:
Grijs
Materiaal:
Staal
Gewicht en omvang
Breedte:
435 mm
Hoogte:
90 mm
Diepte:
10 mm