DIGITUS DK-1617-A-010S Gray adapter plate 48x SC-DX/LC-QD for rack cabinet
VAT included
Last unit
6,00
Save2,01
Ref: 00700020
Estimated delivery 19/05/26 from
6,99
24-month warranty
Technical specifications
Network
Ports quantity:
48
Connector(s):
SC Duplex
Design
Product colour:
Grey
Material:
Steel
Weight & dimensions
Width:
435 mm
Height:
90 mm
Depth:
10 mm