ATELIERS 28 WBFER20SUPPORT Curtain accessory
VAT included
Last unit
Save
Ref: 00693339
Estimated delivery 18/05/26 from
Add
Parcel delivery 3-4 business days
Returns within 14 days
New product
24-month warranty
Have questions? Ask us here
Similar
New product
ATELIERS 28 WBCROCHDIAM Iron Hook, Curtain Accessory
Add
ATELIERS 28 Curtain accessory, 28 mm diameter
ATELIERS 28 Curtain rod accessory, Wood, 28 mm
ATELIERS 28 Curtain accessory, knob, White Wood
ATELIERS 28 Curtain accessory
ATELIERS 28 D28 2 green knobs, curtain accessory, 28 mm diameter
ATELIERS 28 10016576 Star Chrome Clamps, Curtain Accessory
ATELIERS 28 Curtain accessory, 20 mm
ATELIERS 28 10005353 Curtain accessory
ATELIERS 28 10016400 Curtain accessory, 15 mm diameter
ATELIERS 28 10030267 Accessory for curtain rods, 16 mm diameter
ATELIERS 28 Curtain accessory, 16 mm diameter
ATELIERS 28 Persa EMB D28 White, Curtain accessories
ATELIERS 28 Curtain accessory, 20 mm diameter
ATELIERS 28 10031492 Curtain accessory, 16 mm diameter
ATELIERS 28 10017387 Curtain accessories, 11 mm diameter
ATELIERS 28 Curtain accessory
ATELIERS 28 Double D20 Curtain Accessory, 20 mm diameter